Play Your World

Forum serwera PYWorld MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-18 23:31:00

FeiZz
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 60.0.3112.101

Rekrutacja MOD/FeiZz

Nick: FeiZz
Wiek: 14
Staż na serwerze (F5): Aktualnie brak, ponieważ nie widzę na reklamie ani na forum ip żeby wbić.. Ale obiecuję że bd bardzo aktywny [sred])
Jak oceniasz swoją ortografie od 1 do 10: Tak szczerzę oceniam na.. 9 ;c
Dlaczego mamy wybrać ciebie?: Jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne.Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Coś o sobie: Hejka, mam na imię Michał. Mam obecnie 14lat, posiadam mutację przez którą wiele osób narzeka ,że mam 16 lat lub ponad. Niby jest to przyjemne, ale czasem denerwujące.. Lubie gry typu RPG,Roleplay, ale czasami lubię się też pobawić lub skupić w grach CS;GO lub League Of Legends [dblpt]D Jestem osobą koleżeńską, troskliwą,miłą , pracowitą oraz strasznie lubie pomagać graczom. Przyszedłem tutaj do was z rekrutacją ponieważ, ostatni mi czasy wbijam na serwery MTA i nabijam pieniądze i pisze rekrutacje z myślą ,że ktoś mnie w końcu przyjmę. Ale z innymi graczami nie ma co liczyć, wszyscy sięrozpiszą na rekru ii nie ma co nawet go pisać.. Ale ogólnie na serwerach MTA spędzam dziennie ze znajomym ( przeważnie ) po 3/4h minimalnie, chyba ,że mam wyjazdy [sred])

PS. Jeśli ktoś to przeczyta, proszę wysłać IP serwera. Postaram wejść na niego w trybie natychmiastowym ;D

Wiadomość dodana po 13 min 59 s:
Już jest wszystko dobrze! Gram na serwerzę ale nie mogę znaleźć Salonu z pojazdami :c Podpinam się ponieważ ze znajomym mogę pomóc znaleźć skrypty lub technika na serwer! [dblpt])

Offline

#2 2017-08-19 17:38:48

radek503
Właściciel
Dołączył: 2017-08-15
Liczba postów: 15
Windows 8.1Opera 47.0.2631.55

Odp: Rekrutacja MOD/FeiZz

4bR4t7q.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ACKJE:
Zamykam/Przenoszę do podania odrzucone

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
raptor700clubpolska - zs6 - lekkimotylek - sowinkaklasa2 - dziennikinwestycyjny