Play Your World

Forum serwera PYWorld MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-20 16:18:53

KubuS
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-20
Liczba postów: 2
WindowsChrome 60.0.3112.101

Rekrutacja na Moda :D

Nick:Kuba
Wiek:14
Staż na serwerze (F5):15minut
Jak oceniasz swoją ortografie od 1 do 10:
Dlaczego mamy wybrać ciebie?:Jestem osoba która za wszelka cenę dąży do celu oraz otwarta na nowe znajomości, z natury jestem spokojna osoba i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, w kontakcie z druga osoba zachowuje pełna kulturę osobista. Nie jestem osoba zachłanna ze wszystko dla siebie biorę, lubię się dzielić z innymi tym co ja mam. Interesuje się motoryzacja, muzyka oraz sportem dobra grupa kibicowska. Jestem bardzo szczera osoba, jeśli ktoś coś do mnie ma to najlepiej aby mi to powiedział i rozwiążemy nasze spory miedzy sobą.
Coś o sobie:Na pewno na starcie powiem, ze jestem człowiekiem sumiennym i jak za coś się biorę, to daje z siebie wszystko. Przez ten czas jaki tu gram poznałem serwer, graczy jak i ekipę, zawsze staram się pomóc każdej osobie która takiej pomocy potrzebuje. Nie wdaje się w konflikty, jestem bardzo aktywny, oraz mam dokładna i perfekcyjna ortografie( Czasami zdarza mi się popełnić błąd) . Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, ze na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwa osoba przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba która znam parę minut czy osoba która znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wole pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnie z kimś bo uważam, ze wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi, chciałbym odciążyć ekipę od części obowiązków. Ranga moderatora umożliwi mi pomoc nowym jak i wprawionym graczom. Zapoznałem się z ta odpowiedzialnością jaka ponosi moderator serwera. Myślę ze podołam temu zadaniu, jeśli dostane szanse na pewno jej nie zmarnuje. Dziękuje i pozdrawiam.
Chcę się dostać na Junior Moderatora, by udowodnić, że nadam się na pełnoprawne dołączenie do ekipy już jako moderator. Potrafię pracować w grupie. Zawsze podporządkowuje się poleceniom. Nie wdaję się w konflikty. Jestem bardzo aktywny. Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam parę minut czy osoba którą znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. Bardzo lubię ten serwer. To byłby zaszczyt dostać się do tak zgranej ekipy.

Offline

#2 2017-08-20 16:20:48

radek503
Właściciel
Dołączył: 2017-08-15
Liczba postów: 15
Windows 8.1Opera 47.0.2631.55

Odp: Rekrutacja na Moda :D

4bR4t7q.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ACKJE:
Zamykam/Przenoszę do podania odrzucone

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
scprp - emergencies - lowhard - pisarzowice - midnight-butterflies-pro-ana