Play Your World

Forum serwera PYWorld MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-18 16:34:01

MaksioYT
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-18
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 55.0

Rekrutacja Na Moderatora

Nick: MaksioYT
Wiek: Wbiłem 13 Lat 31 Lipca
Staż na serwerze (F5): 25 Minut ( Powiększy To Się )
Jak oceniasz swoją ortografie od 1 do 10: Hmm Moją Ortografię Oceniam Około 8/10
Dlaczego mamy wybrać ciebie?: Dobre Pytanie Dlaczego Ja, hmm... Myślę że Bym Się Nadał Lubie Pomagać Ludzią Będę Reagował Na Reporty Zgłoszenia I Oczywiście Oprowadzał Po Serwerze, będę Organizował Eventy ( Z Pozwoleniem Wyższej Rangi Lub Załżyciela ) Dlatego Myślę, że Się Nadaje.
Coś o sobie: Mam 13 Lat Urodziłem Się 2004 Roku 31 Lipca Jako Mały Chłopczyk Ciekawiłem Się Policją I Bawiłem Się W Supermena Gdy Miałem Już tak Około 6lat Moja mama rozwodziła Się Z Moim Ojcem Więc Musiałem Zamieszkać W Holandii I Od Wieku 9 Lat zaczołem Grać W MTA Na Różnych Serwerach Nie Będę Reklamował, Dostawałem Tam Rangi Na Niektórych, Serwerach Mnie Wyśmiewali, Ale SIe NIE Poddawałem Grałem Dalej W Końcu Zdobyłem te 10 Lat Co Raz Na Więcej Serwerach Miałem Moderator Czy Jakąś Rangę No I Była Ta Dwunastka ( 12 ) Wtedy Już Na Bardzo Dużo Serwerach Miałem Moderatora I Nagle BENC>... Przez Pół Roku nie grałem W Mta Teraz Jak Mam Już Te 13 Lat Uczyłem Się Komęd Admina,Moderatora Nie Których jeszcze Nie Wiem Ale Się Nauczę Niektóre Serwery Mają Swoje Komędy Naprzykład Wasz Serwer Możliwe, że ma swoje komędy Dobra Rozpisałem Się Już dużo Po Prostu Chce Pomagać Ludziom I To Jest Moja Pasja I Oczywiście Policja Będę Nagrywał Dzień Z życia SAPD, Moderatora Zareklamuje Serwer I tak dalej Mam Na Dzieję że zaprosze Graczy i będzie te 10 osób nie licząc administracji Więc.. Co By tu Powiedzieć To By Było Na Tyle Pozdrawiam Administracje I Mam Nadzieję że dacie mi Szanse [dblpt]D

     

Z Pozdrowieniem Dla Administracji

   

życzy MaksioYT

Offline

#2 2017-08-18 16:54:31

radek503
Właściciel
Dołączył: 2017-08-15
Liczba postów: 15
Windows 8.1Opera 47.0.2631.55

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

poprawka:
ortografia: 6/10
a tak poza tym podanie naprawdę spoko [dblpt])

Offline

#3 2017-08-19 17:35:56

radek503
Właściciel
Dołączył: 2017-08-15
Liczba postów: 15
Windows 8.1Opera 47.0.2631.55

Odp: Rekrutacja Na Moderatora

przyjete.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AKCJE:
Zamykam/Przenoszę do Podania przyjęte

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourworldmta - tipo16 - firmappforum - instictrpg - zawodywlola